V záujme ochrany svojej osoby Vám zverejním niekoľko z množstva emailov, ktoré skončili aj v rukách polície, kde si poslanec Pavlov píše s Cibulkom ako Šiandora treba čím skôr zlikvidovať.

  • Pavlov píše Cibulkovi: Ahoj, potrebujeme Šiandora zlikvidovať čo najskôr.
  • Cibulka odpovedá: Spusti to.

(foto pod článkom)

O to horšie, keď si o vašej likvidácii píše človek, korého momentálne vyšetrujú za objednávku vraždy, ktorá otriasla celým Slovenskom. 

Dňa 11.10.2012 vybuchla v paneláku v Detve bomba. Zhodou náhod sa tam nachádazala serverovňa konkurenčnej firmy Cibulku.

V článku sa píše, že môže ísť o boj dvoch konkurenčných firiem, ktoré v meste poskytujú telekomunikačné služby.

http://www.teraz.sk/regiony/v-telekomunikacnej-serverovni-panelaku/25133-clanok.html

Dňa 6.2.2014 vybuchol pred firmou v Detve granát. Zhodou náhod znovu ide o tú istú konkurenčnú firmu Cibulku.

http://www.teraz.sk/banskobystricky-kraj/detva-firma-vybuch-granat/72938-clanok.html

Dňa 19.10.2018 bola zverejnená nahrávka, podľa ktorej si mal Cibulka objednať vraždu svojej podnikateľskej konkurencie.

https://branik.blog.sme.sk/c/491918/neznesitelna-lahkost-vrazdy.html

Všetci ste si už mohli všimnúť, čo sa znovu spustilo voči mojej osobe na stránke poslanca Pavlova – DTonline, ktorý už niekoľko rokov slúži na špinavú robotu a vždy, keď sa niekto priblíži k rukám, ktoré ho kŕmia spustí nenávistnú ohováračskú „kampaň“ s cieľom diskreditácie na úrovni 5. cenovej. Tieto špinavosti na mňa Pavlov spustil ešte vo vačšej intenzite po tom, čo som začal odhaľovať ako tu jedna skupina roky systematicky rozoberá mestský majetok za milióny a otvorene som sa tejto skupine postavil. Blížiace sa komunálne voľby len umocňujú túto snahu poškodiť ma ako kandidáta, ktorý sa otvorene postavil neprávosti a mafiánskym praktikám v našom meste.

Preto by ma vôbec neprekvapilo, keby za falošnými profilmi na facebooku, ktoré mi chce Pavlov so svojimi kumpánmi našiť stáli práve tieto “morálne autority” a zahrali znovu takúto špinavú hru. Tak ako sa v posledných dňoch objavujú falošné emaily s hanlivým nepravdivým obsahom máme v Detve skúsenosť aj s roznášaním anonymných letákov pod rúškom noci. (Vždy s cieľom poškodiť primátora a mňa)

Keď sa teda bavíme o falošných stránkach a profiloch s cieľom niekomu škodiť, tak v tom majú prax práve tieto „autority“, preto vám v záujme ochrany svojej osoby zverejním aj ďalšiu emailovú komunikáciu, kde sa dohadovali čo uverejnia na facebook stránku “Detvianske kocúrkovo” – stránku, ktorá má anonymne a špinavo ovplyvňovať verejnú mienku v ich prospech.

Rovnako tak Pavlov minulé voľby koordinoval svoju predvolebnú kampaň a antikampaň s Miroslavom Sujom, ktorý mu tlačil jeho predvolebné noviny Detviansky expres a v snahe zaliečať sa dokonca Pavlov zašiel ešte ďalej a donášal a posielal linky na primátora Hriňovej S. Horníka. (Viď. komunikáciu medzi DTonline a FC Power Gym – patriace M. Sujovi.) To môže vysvetľovať aj niekoľko tendenčných článkov publikovaných na DTonline, ktoré mali za cieľ poškodiť aj Stanislava Horníka.

„potrebovala by som konečnú verziu Detvianskeho expresu, nakoľko som ho už išla tlačiť ale pán Suja tam robil ešte nejaké zmeny.“ (Detviansky expres boli predvolebné noviny J. Pavlova) „Tu je ten link na článok , kde sa „obúval Horník do Kotlebu“…  Píše sa v e-mailoch.

Takže vážení obyvatelia. Skutočne rozmýšlajte, kto tu s Vami hrá tie špinavé hry. Pretože na mojej strane stoja fakty. A zamyslite sa či sa dá veriť človeku ako je Pavlov, ktorý spolupracuje a baví sa o likvidácii inej osoby s človekom, ktorého momentálne vyšetrujú za objednávku vraždy. Či sa dá veriť človeku ako je Pavlov, ktorého pričinením skončili teplovody v hodnote miliónov v súkromných rukách….

Text: Ján Šiandor

Foto emailovej komunikácie: