V záujme ochrany svojej osoby Vám zverejním niekoľko z množstva emailov, ktoré skončili aj v rukách polície, kde si poslanec Pavlov píše s Cibulkom ako Šiandora treba čím skôr zlikvidovať.

  • Pavlov píše Cibulkovi: Ahoj, potrebujeme Šiandora zlikvidovať čo najskôr.
  • Cibulka odpovedá: Spusti to.

(foto pod článkom)

O to horšie, keď si o vašej likvidácii píše človek, okolo ktorého je toľko náhod.

Dňa 11.10.2012 vybuchla v paneláku v Detve bomba. Zhodou náhod sa tam nachádazala serverovňa konkurenčnej firmy Cibulku.

V článku sa píše, že môže ísť o boj dvoch konkurenčných firiem, ktoré v meste poskytujú telekomunikačné služby.

http://www.teraz.sk/regiony/v-telekomunikacnej-serverovni-panelaku/25133-clanok.html

Dňa 6.2.2014 vybuchol pred firmou v Detve granát. Zhodou náhod znovu ide o tú istú konkurenčnú firmu Cibulku.

http://www.teraz.sk/banskobystricky-kraj/detva-firma-vybuch-granat/72938-clanok.html

Všetci ste si už mohli všimnúť, čo sa voči mojej osobe spustilo na stránke poslanca Pavlova – DTonline, po tom čo som začal odhaľovať ako tu jedna skupina roky systematicky rozoberá mestský majetok za milióny. 

Preto by ma vôbec neprekvapilo, keby za falošnými profilmi na facebooku, ktoré mi chce Pavlov so svojimi kumpánmi našiť stáli práve tieto „morálne autority“ a zahrali znovu takúto špinavú hru, len aby mali ďalší dôvod mi poškodiť.

Keď sa bavíme o falošných stránkach a profiloch s cieľom niekomu škodiť, tak v tom majú prax, preto vám v záujme ochrany svojej osoby zverejním aj ďalšiu emailovú komunikáciu, kde sa „morálne autority“ dohadovali čo uverejnia na facebook stránku „Detvianske kocúrkovo“ – stránku, ktorá má anonymne a špinavo ovplyvňovať verejnú mienku v ich prospech.

Takže vážení obyvatelia Detvy skutočne rozmýšlajte, kto tu s Vami hrá tie špinavé hry. Pretože na mojej strane stoja fakty.

Text: Ján Šiandor

Foto emailovej komunikácie: