Dňa 4.5.2019 zápasníci z Free Fight Clubu Detva bojovali na ADCC Hungaria Open 2019 v Budapešti.

Alena Delič Gondášová na tomto turnaji v kategórii žien vybojovala bronzovú medailu a Nino Ondris si odniesol cenné zlato, keď v kategórii začiatočníkov do 70kg nenašiel konkurenta a porazil všetkých súperov.

Dňa 2.6.2019 sa v Martine konali Majstrovstvá Slovenska jiu jitsu newaza, kde opäť bodovali aj zápasníci z Detvy. Alena Delič Gondášová v kategórii žien do 70kg získala bronz a v kategórii ženy open striebro.

Jozef Tkáč na tomto turnaji v kategórii U-21 do 69kg vybojoval striebro. V kategórii U+21 do 69kg zápasili Róbert Delič a jeho zverenec Nino Ondris, obom sa podarilo prebojovať až do finále, kde si po vzájomnej dohode odniesol Delič striebro a Ondris sa tak stal Majstrom Slovenska.

Róbert Delič:Som veľmi spokojný s výkonom mojich zverencov, dokazujú všade kvalitu nášho klubu. Ja som na Slovensku štartoval po približne dvoch rokoch, väčšinou sa snažím zápasiť v zahraničí na veľkých turnajoch. Teraz ma však motivovala kvalitne obsadená kategória. Už na tréningu sme sa dohodli s Ninom Ondrisom, že to dotiahneme spolu až do finále. Keďže ja som titul majstra Slovenska vyhral už niekoľkokrát tak teraz je rad na mojich zverencoch. Ondris si to určite zaslúži, pretože poctivo trénuje a podáva skvelé výkony.