Známy slovenský raper Separ mal v piatok 6.novembra vystúpiť v Dome kultúry Andreja Sládkoviča v Detve. Napriek tomu, že fanúšikovia zaplatili vstupné 6 eur koncert sa nekonal. Každá minca može mať dve strany a tak Vám prinášame vyjadrenie ako organizátora tak aj rapera.

Organizátori sa prostredníctvom oficiálnej udalosti podujatia na facebooku vyjadrili nasledovne:  

„Vážený návštevníci. V zmysle zachovania korektnosti voči Vám sme sa rozhodli uviesť veci na pravú mieru. V prvom rade sa chceme poďakovať všetkým zúčastneným ľuďom a zároveň ospravedlniť všetkým ktorí sa tešili na koncert. Z organizačnej strany bolo všetko dohodnuté, bohužiaľ Separ odmietol vystúpiť pred menej ako 300 ľuďmi.
Museli sme rešpektovať jeho rozhodnutie aj napriek riziku negatívnych ohlasov. Z toho dôvodu sme sa snažili vyjsť v ústrety a kompenzovali časť zaplateného vstupu.
Ešte raz veľmi nás to mrzí a dúfame že ďalšia akcia dopadne omnoho lepšie.“ 

Podľa organizátorov by boli náklady na celú akciu vyššie ako zisk.

Na toto však zareagoval aj raper Separ:

„Hahaha za vašu „korektnost“ vás cením.. Prečo nepoviete pravdu, že ste nedodržali zaplatenie honoráru a skúšali to na mňa za tretinovú cenu.. Svojim fanúšikom koncert plnohodnotne vynahradím inde.. Ale kok*ta a šaša vám robiť nebude nikto, pretože keď sa niečo dohodne nemáte skúšať zľavičky a iné prij*bané ťahy.. Nevystúpil som lebo ste oj*bávači neprofesionalni.. Ne pre to, že mám p*či svojich fans jak to tu vy prezentujete.. Čakám, že ako odpoveď zase príde klamstvo, takže nechám na ľudí nech si spravia obraz keď vidia obe verzie..“

separ