Dňa 9.4.2017 sa v Poľskom meste Krakow uskutočnila XXII Liga BJJ gi a nogi. Na tento turnaj vyrazili reprezentovať Detvu a Slovensko aj zápasníci Free Fight Clubu Detva a to Róbert Delič, Adrián Barkáč a Michal Urban.

Róbert Delič štartoval v kategórii nogi (bez kimona) modré opasky do 67 kg, v tejto kategórii sa mu podarilo vybojovať bronzovú medailu po jednej výhre na straight foot lock (páka na nohu) proti Poľskému borcovi. Adrián Barkáč štartoval v kategórii nogi biele opasky do 79 kg a dokázal poraziť všetkých súperov a tak si odnáša cenné zlato. Michal Urban štartoval v kategórii nogi biele opasky do 67 kg, bohužiaľ v prvom zápase prehral na body a tak sa mu medailu vybojovať nepodarilo. Poľsko patrí medzi európsku špičku v úpolových športoch a teda medaile ktoré získali sú veľmi cenné. Na tomto turnaji štartovalo viac ako 500 zápasníkov.

Róbert Delič: Poľsko ma vysokú úroveň turnajov a preto je každý víťazný zápas pre mňa cenný. Verím že sa nám podarí častejšie cestovať na tieto turnaje a zbierať skúsenosti a cenné kovy. Ďakujem za podporu mestu Detva a mojim sponzorom ktorými sú www.prevojovnikov.sk, AONE Nutrition SK, Abracadabra, D-Techbau a Sagitarius Kuchyňe.
Adrián Barkáč: Som veľmi rád že sa mi podarilo vyhrať zlato práve v poľsku. Ukázala sa kvalitná príprava v Detvianskom klube. Chcel by som poďakovať môjmu hlavnému sponzorovi www.prebojovnikov.sk a tak isto aj mestu Detva a sponzorom klubu D-Techbau, Sagitarius Kuchyňe.