Dňa 28.5. 2016 sa v Martine uskutočnil 4. ročník medzinárodného turnaja pod názvom Sai Storm, kde sa zapasilo v Brazílskom Jiu Jitsu. Na tento turnaj vyrazila aj výprava zápasníkov z Detvy v zostave: Delič, Gondášová, Pentka, Sekereš a Urban.

V jednotlivých kategóriách sa im podarilo vybojovať celkom 6 medailí a pohárov. Róbert Delič bodoval v pokročilých modrých opaskoch v kategórii do 73,5 kg NOGI (Bez kimona) a získal striebro, Alena Gondášová v bielych opaskoch do 66 kg NOGI (bez kimona) zlato a gi (kimono) bronz, Marek Pentka v bielych opaskoch do 61,5 kg nogi (bez kimona) zlato a gi (kimono) striebro, Michal Urban v bielych opaskoch do 61,5 kg nogi (bez kimona) bronz.

„Na tomto turnaji štartovalo 230 zápasníkov z viacerých krajínSom veľmi spokojný s výkonmi mojich zverencov. Táto zápasnícka zostáva má vľeký potenciál. Tento šport je o vytrvalosti a keď nazbierame dostatok skúseností dokážeme nosiť cenné medaile z ešte prestižnejších zahraničných turnajov. Touto cestou by som chcel poďakovať za podporu ľuďom, ktorí nám dlhodobo pomáhajú, rovnako mestu Detva a redakcii DTinfo za super články,“ zakončil tréner bojových športov v Detve Róbert Delič.