Prvú júlovú nedeľu sa uskutoční záverečný turnaj minifutbalovej ligy v Detve, z ktorého vzíde víťaz celej ligy. Nová Detva srdečne pozýva všetkých fanúšikov minifutbalu každú nedeľu od 12.00 hod. na letný štadión povzbudiť jednotlivé tímy.

V poradí 5. ročník minifutbalovej ligy v Detve sa začal koncom apríla. Do aktuálneho ročníka sa prihlásilo takmer 80 hráčov zo šiestich tímov, pričom medzi sebou súťažia každú nedeľu až do konca júna.

Nie je to o profesionálnych výkonoch

Miniliga nie je o profesionálnych výkonoch, ale najmä o tom, aby sa hráči zišli a strávili nedeľné popoludnie futbalom. Miniliga má za sebou päť kôl a ďalších päť pred sebou. Minifutbal si získal veľa priaznivcov a obdivovateľov v Detve, ale aj širokom okolí.

Záverečný turnaj minifutbalovej ligy bude celoročným vyvrcholením súťaženia tohto športu v našom meste. Fanúšikovia si na turnaji určite prídu na svoje a budú mocť povzbudiť svoje tímy v turnaji, z ktorého vzíde víťaz celej ligy.

Dúfame, že aj hráči jednotlivých tímov predvedú svojim priaznivcom kvalitné výkony a potešia oči a srdcia svojich priaznivcov, ale aj všetkých divákov, ktorí prídu prvú júlovú nedeľu na letný štadión v Detve.

miniliga miniliga2

Text: Nová Detva – Mládežnícky parlament mesta Detva