Mesto Detva v spolupráci s Nadáciou TA3, srdečne pozýva na štvrtý ročník charitatívnej akcie Káčer na bicykli 2017, ktorá tento rok zavíta aj do Detvy. Správca Nadácie TA3 Peter Káčer bude so svojim tímom opäť bicyklovať pre ľudí, ktorí to potrebujú.

Charitatívna „túr“ príde do Detvy 28. júna 2017 o 8.45 hod. pred Dom kultúry Andreja Sládkoviča. Na mieste bude pre verejnosť pripravený kultúrny program, ktorý bude naživo vysielať aj spravodajská televízia TA3 do 9.30 hod. Organizátori srdečne pozývajú širokú verejnosť na toto miesto štartu.

Trasa v Detve

Štart pred Domom kultúry A. Sládkoviča bude po deviatej hodine. Peter Káčer bude pokračovať na trase po uliciach M. R. Štefánika, Partizánska, Sládkovičova, cez amfiteáter na Skliarovo, na Zánemeckú, do Krivca, Hriňovej, na Lom nad Rimavicou a do Čierneho Balogu.

Prítomnosť detí, mladých a samozrejme aj tých, čo si už životom čosi prešli, Petra Káčera pozdĺž jeho trasy iste povzbudí.

Cyklisti, ktorí chcú zdieľať časť trasy s Petrom Káčerom, môžu sa prihlásiť na mieste štartu o 8.45 hod. pred Domom kultúry A. Sládkoviča.

Viac informácií o trase na: www.kacer2017.ta3.com

Text: Anna Budáčová, Zuzana Juhaniaková