Ak vás zaujímajú príbehy známych lokálnych podnikateľov, alebo by ste chceli začať podnikať, len neviete ako na to či odkiaľ vziať na rozbehnutie vlastného biznisu peniaze, prípadne si radi vypočujete príbehy mladých úspešných ľudí z mesta Detva, či si radi posedíte v príjemnej atmosfére a vypočujete častokrát úsmevné príbehy hostí, tak pozorne čítajte ďalej.

Dňa 18. novembra 2016 o 17.30 hod. sa v priestoroch Matričného úradu, na ulici J. G. Tajovského 7 v Detve, uskutoční motivujúca talkshow s inšpiratívnymi ľuďmi, ktorá vás zaručene nakopne.

Podujatie Štart Ups je talkshow o podnikaní v regiónoch Slovenska, v ktorej vystúpia jednak lokálni podnikatelia, ktorí sa s vami podelia o svoje skúsenosti a zážitky z ich cesty za úspechom, ale aj zástupcovia štátnych a súkromných spoločností a inštitúcií, ktorí vám poradia ako získať financie na rozbehnutie vlastného podnikateľského nápadu. Na podujatí vystúpia aj úspešní ľudia z mesta Detva, ktorí sa venujú nezvyčajnému biznisu, o ktorom ste možno ani netušili, že existuje.

Podujatie sa bude niesť v uvoľnenej atmosfére. O chutné a zdravé občerstvenie sa postará spoločnosť Alfa Bio s.r.o., výrobca zdravých rastlinných potravín značky Lunter.

Podujatie je súčasťou roadshow Štart Ups po Slovensky, ktorá sa koná od mája 2016 do februára 2017 v okresných mestách Banskobystrického kraja.

Ak by ste mali záujem na podujatí odprezentovať svoj podnikateľský nápad/startup, nechať si poradiť porotou zloženou z odborníkov na podnikanie a zasúťažiť o zaujímavé ceny, tak neváhajte a napíšte do 16. novembra 2016 e-mail na adresu: info@cescape.org

Na podujatí bude vystavený a odprezentovaný aj svetový unikát – slovenský drevený počítač Xerry.

Vstupné je dobrovoľné.

Generálnym partnerom podujatia je Nadácia Slovenskej sporiteľne. Podujatie tiež podporili: mesto Detva, MGROUP, s.r.o. a Lunter, s.r.o.. Mediálním partnerem je bystrica24.sk.

Organizátormi projektu sú Stredoeurópske startup centrum – CESC a Business Innovation Center Banská Bystrica v spolupráci s mestom Detva.