Grand Prix Žilina je každoročne kvalitne obsadený medzinárodný turnaj v karate.

Nebolo tomu inak ani 21. Marca 2015. Súťaže sa zúčastnilo 469 pretekárov z 53 klubov zo Slovenska, Maďarska, Poľska a Českej republiky.

Medzi zúčastnenými súťažiacimi nechýbali ani karatisti z Detvy. Najviac sa darilo : Jozefovi Krnáčovi, Natálii Krnáčovej a Romane Gáboríkovej, keď vo svojich kategóriách získali striebro. Tretie miesto si vybojoval Filip Mališ. Krôčik od medailového umiestnenia skončili Veronika Ostrihoňová, Terézia Kotruchová a Jakub Mesároš, ktorí obsadili piate miesto.

Snahu a bojovnosť netreba uprieť ani Andrejovi Kmeťovi, Petrovi Koštialovi, Alexandre Machalovej, Laure Koporovej a Michalovi Celíkovi. Už teraz sa detvanci tešia na súťaže:  Slovenský pohár v Myjave, Grand Prix v Bratislave a Svetový pohár v Hradci Králové, ktoré sa uskutočnia v mesiaci apríl.