Dňa 17.6. 2017 sa v mestskej športovej hale v Levoči konal galavečer Mixed Martial Arts (zmiešané bojové umenia) pod názvom PCF Face to face.

MMA je kráľovskou disciplínou bojových športov, pri ktorej sú povolené údery, kopy, kolená, strhy na zem, údery na zemi, kolená na zemi, páky na kĺby a škrtenia. Ide o momentálne najrýchlejšie rastúci šport na svete, ktorý sa prípravou radí medzi najnáročnejšie a najtvrdšie športy vôbec. Na tomto galavečeri zápasila aj bojovníčka Free Fight Clubu Detva proti skúsenej súperke z Poľska Natálii Matlag.

Alenka dominovala celý zápas hlavne na zemi, kde má množstvo skúsenosti v Brazílskom Jiu Jitsu a Grapplingu. Môže sa pýšiť aj titulom majsterky slovenska za rok 2016. Víťazstvo jej prisúdili rozhodcovia po dominantnom výkone.

Róbert Delič: Alenka je už skúsená zápasníčka a poctivo na sebe pracuje každý deň. Má vysoké ambície a verím že sa dostane medzi zápasníčky svetovej úrovne.
Alena Gondášová: Môj dominantný a hlavne technický výkon je dôkazom kvalitnej prípravy v detvianskom klube bojových športov. Som veľmi šťastná, že sa mi podarilo zvíťaziť nad tak nebezpečnou poľskou súperkou. Ďakujem všetkým ktorý ma podporujú a pomáhajú nášmu klubu, ďakujem sponzorom a mestu Detva.