Detva 19. december: HC 07 Detva –HK Gladiators Trnava 4:1 (0:0, 3:0, 1:1)

31. kolo 1. hokejovej ligy

______________________________

1.tretina priniesla vyrovnaný hokej a skončila bezgólovo

2.tretina patrila Detve. Skóre otvorili Detvanci v 27minúte. Buda to rozohral na modrú, odkiaľ Mačkovič vyslal strelu a pred Hálom ju veľmi dobre tečoval TOMÁŠ ZIGO!  1:0

V 32minúte sa podarilo zvýšiť skóre. SLAVOMÍR BUDA pred bránou tečom poslal puk do vinkla – odrazil sa od žrde a dorážkou už bez problémov napol sieť za Hálovým chrbtom! 2:0

36minúta a Detva opäť skóruje zásluhou PATRIK FEKIAČA za asistencie Tomáša Ziga a Jakuba Predajnianskeho. 3:0

3.tretina Detva nepoľavuje a spomedzi kruhov do vinkla poslal puk VIKTOR FEKIAČ. 4:0

V 50. minúte sa Trnave podarilo znížiť zásluhou DÁVIDA BOŽIKA a je to prvý trnavský gól na ľade Detvy v tejto sezóne. 4:1

Atmosféra „vrela“ 3.tretina 51.minúta
Detva – Jakub Sládok – dve plus dve za údery
Trnava – Marek Lisoň – dve plus dve za údery, plus desať minút za nešportové správanie.

Koniec zápasu: Detva vyhrala 4:1

Detvanci sa v „krojoch“ postavili trnavským Gladiátorom a pokrstili nové sviatočné dresy ako sa patrí.