Správa športových zariadení mesta Detva a mesto Detva oznamujú, že Mestské kúpalisko v Detve začína prevádzku 30. júna 2021 o 10. hodine.

OTVÁRACIE HODINY sú denne od 09.00 hod. do 18.00 hod. Každý piatok a sobotu bude aj večerné kúpanie od 18.00 hod. do 21.00 hod. 

CENY VSTUPNÉHO – celodenný

Dospelí   4,00 €

Študenti  3,00 €

Deti (od 6 rokov), dôchodcovia, ZŤP  2,00 €

Deti (do 6 rokov) zdarma

Večerné kúpanie  2,00 €

Lehátko a slnečník  2,00 €/deň

Deti, študenti, dôchodcovia, občania ZŤP sú povinní sa pri kúpe vstupenky preukázať dokladom s dátumom narodenia, prípadne preukazom ZŤP. Pri kontrole veku dieťaťa do 6 rokov sa požaduje doklad preukazujúci vek dieťaťa (napr. platný preukaz poistenca). Dieťaťu mladšiemu ako 10 rokov je vstup na kúpalisko povolený len v sprievode dospelej osoby. 

Pre návštevníkov kúpaliska sú k dispozícii plavecký bazén, pokojový bazén, detský bazén, oddychové lehátka so slnečníkmi, zrekonštruované sociálne zariadenia a sprchy, volejbalové ihrisko, detský tobogan, detské pieskovisko, skákací hrad, rýchle občerstvenie a nápoje vo vynovenom bufete.

Na návštevníkov čakajú zrekonštruované sprchy a sociálne zariadenia. Pred sezónou musela Správa športových zariadení mesta Detva zrekonštruovať aj strojovňu, okrem toho investovala aj do novej elektroinštalácie, nielen v strojovni, ale aj v bufete a v sociálnych zariadeniach,“ upresnil primátor Ján Šufliarský.